Nilda Ferhan Efeçınar Kimdir?
Eğitimlerim
IQC Eğitmenleri
Kuantum Koçluğu Nedir?
Kuantum Koçları Listesi
Kuantum Bireysel Koçluk Seanslarım
İsim Analizi ve Ek İsim Bulma
Bilinçaltı Telkin CD
Planet Saatleri ve Esmalar
Esmaül Hüsna
Reiki
Q. EFT
4 Element Testi
Makalelerim
ARŞ TV'deki Filmler
TV Programları
Yazılı Basında Biz
   

Sitemizin İstatistikleri
Üye Sayısı : 11182
Ziyaretçi Sayısı : 145416
Online Ziyaretçi : 7

Anasayfa | Üye ol | Kitap Siparişi | CD Siparişi | Foto Galeri | Bana Ulaşın
  KUANTUM BİREYSEL KOÇLUK SEANSLARIM    

Kuantum Koçluğu Özetle Nedir?

Kocluk mesleğinin ana amacı kişiyi bulunduğu yerden yani iş,kariyer, aşk,para,huzur, vs. konumlarından olmak istediği daha iyi bir konuma taşımaktır. Kuantum Koçluğu ise bunlara ek olarak; Kişinin kendini yeniden arzu ettiği şekilde inşa etmesini ve yaşamını yeniden programlamasını sağlayan teknikler kullanarak, kişiyi içinde bulunduğu olumsuz ya da düşük enerjili ruh halinden daha yüksek enerjili duygu durumlarını içeren ruh durumuna taşımayı amaçlar.

Kuantum Koçluğu diğer Kocluk sistemlerinin uygulamalarını kullandığı gibi çok daha gelişmiş teknikleri ve uygulamaları da içeren yüksek meziyetli bir yaşam ve birey mimarisi sistemidir.

Kuantum Bireysel Koçluk seanslarına ne kadar süreyle gelmek gereklidir?

Seanslara her ay 1 kere olmak üzere 3 kere gelinmesi şarttır. Bunun sebebi nörobiyolojiktir. şöyle ki; nörobiyoloji küçücük bir düşüncenin bile değişmesi ve yerine yeni bir düşüncenin filizlenmesi için gerekli minumum sürenin 3 ay olduğunu daha doğrusu 3 x 28 gün olduğunu söyler. Bu nedenle seanslar 3x 28'lik periyoda göre yapılır. Ayrıca nörobiyoloji şöyle de ekler bir düşünce kalıbının yerine yeni bir düşüncenin oturması 6 ayı bulur der. Bu nedenle 3 aylık süreç sonrasında gelen Koçi(danışan) yapılması gerekli çalışmayı ya kendi başına 3 periyot (ay) daha kendi sürdürür ya da ücretlendirme yarı bedele iner kişi seanslara benimle devam edebilir. Bu arada ücretlere dahil olmak üzere 15 günde bir güçlendirme çalışması yapılır.

Kuantum Koçluk Seanslarında neler yapılır?

Seansların her biri yaklaşık 4-5 saat sürere bazen kişinin durumuna göre bu sürenin daha uzun olduğu da olmuştur. Bu nedenle seansa gelecek olan kişinin günlük programın burada 4-5 saat kalacakmış gibi düşünerek yapması gerekmektedir.

Her bir seans 3 ana bölümden oluşur.

1.Bölümde kişinin geçmişten bu güne kadar yaşamı dinlenir buradaki amaç kişinin zihnin de yer etmiş olumsuz inanç kalıplarının, yaşama bakış şeklinin ve korkularının saptanmasıdır.

2.Bölümde kişi yaşamını planlar ve detaylı şekilde bunu yazar. Nasıl bir kişi olmak istediğini ve nasıl bir hayat sürerse istediği gibi bir yaşama sahip olacağını mümkün olduğunca detaylandırır.

3.Bölümde kişinin derin korkuları varsa önce EFT ile bu korkular temizlenir ancak buna her zaman gerek duyulmayabilir çünkü trans çalışmasıyla da bu korkulardan arınacağı için bu çalışma 2.seansa bırakılabilir. Çünkü genellikle 2. Seansa gelinde korkular temizlenmiş olacaktır,yeterli derecede temizlenmemiş korkular varsa o zaman 2.seansta EFT yani olumsuz dduygu temizleme çalışması yapılır. Bu bölümde kişi telkin çalışmasına alınır ve bu esnada tüm olumlamalar ve yeni yaşam programı bir taraftan kişiye kodlanırken bir taraftan da ses kayıt cihazına kaydedilir. Kaydedilen bu telkinle daha sonra Subliminal CD olarak hazırlanır. Bu arada kişiye kulaklık takılarak kişinin beyin frekansı daha aşağıya alınarak kodlamalar farklı bir bilgisay programı ile tekrar zihne yerleştirilir. Sonra kişiye 21 gün boyunca yapması gerekli çalışmalar verilir. Kişi 21 gün çalışmasını yaptıktan sonra 7 gün adına nadas dediğimiz döneme girer. Daha sonra 29.gün kişi 2.seansa gelir. Bu arada seans aralarında güçlendirme çalışması yapılır. Yani aslında güçlendirme çalışmaları da dahil olmak üzere 3 ay içerisinde kişiyle her 15 günde bir olmak üzere 6 kere görüşme yapılır.

Kuantum Yaşam Koçluğu Seansının faydaları nelerdir?

1. İçinde bulunduğunuz yaşam şeklinden memnun değilseniz aslında var olan ama sizin göremediğiniz ya da görüp de ilerleyemediğiniz yeni yaşam şekline sizi götürür.

2. Kendi davranış modellerinizden örneğin çok öfkeli, telaşlı, kıskanç, endişeli, sabırsız vs. memnun değilseniz kendinizi sakin ,güvenli, hoşgörülü, sabırlı vs. şeklinde yeniden yapılandırmanızı sağlar.

3. Arzu ettiğiniz yaşama ve istediğiniz yapıya ulaşmanızı engelleyen korku prangalarını ortadan kaldırarak sizi olumsuz korku ve endişe gibi duygulardan özgürleştirir. Bu korkular gelecek korkusu, parasız kalma korkusu, hastalanma korkusu, özgüvensizlik, güvensizlik korkusu, yetersizlik korkusu, değersizlik korkusu, çaresizlik korkusu gibi temel korkular olabildiği gibi, asansöre binememe, araba kullanmama, denize girememe, yükseğe çıkamama gibi spesifik korkular da olabilir, seanslar tüm bu korkularınızdan arınmanızı sağlar. Böylelikle bolluk ve bereket bilinciyle parayı, özgüven ve güven bilinciyle mutlu aşk ve ilişkileri, yeterlilik ve güçlü olma bilinciyle iş ve kariyerde yükselmeyi vs. sağlayabilirsiniz.

4. En önemlisi kendi iç gücünüzü fark ederek tüm yaşam boyu kendi yaşamınızı arzu ettiğiniz şekilde yapılandırıp yönlendirmeyi ve insan olma onuru taşıyan bireyler olmayı öğrenerek yaşamınıza geçirirsiniz.

Dilerseniz randevu zamanı ve ücret bilgisi için arayınız: 0216-4051989

Nilda Ferhan Efeçınar

Facebookta Paylaş    Twitter Paylaş
Bu sitedeki bilgiler tavsiye niteliğinde olup tedavi amaçlı değildir. Uygulamaların sorumluluğu site sahibine ait değildir. Sağlık sorunlarınız için mutlaka bir hekime danışınız..Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikayetiniz ne olursa olsun, buradaki bilgiler ile kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız. Buradaki bilgilerin kesinlikle bir hastalığı teşhis amacı yoktur. Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşılmış yazılardır.