Nilda Ferhan Efeçınar Kimdir?
Eğitimlerim
IQC Eğitmenleri
Kuantum Koçluğu Nedir?
Kuantum Koçları Listesi
Kuantum Bireysel Koçluk Seanslarım
İsim Analizi ve Ek İsim Bulma
Bilinçaltı Telkin CD
Planet Saatleri ve Esmalar
Esmaül Hüsna
Reiki
Q. EFT
4 Element Testi
Makalelerim
ARŞ TV'deki Filmler
TV Programları
Yazılı Basında Biz
   

Sitemizin İstatistikleri
Üye Sayısı : 11182
Ziyaretçi Sayısı : 145417
Online Ziyaretçi : 7

Anasayfa | Üye ol | Kitap Siparişi | CD Siparişi | Foto Galeri | Bana Ulaşın
  İSİM ANALİZİ VE EK İSİM BULMA    

İsim ve Doğum Tarihi Analizi Yaptırmak İçin Tıklayınız

Örnek İsim ve Doğum Tarihi Analizini İncelemek İçin Tıklayınız

İsim ve Doğum Tarihi Analizi yaptıran kişilerin geri bildirimlerini incelemek için tıklayınız

Tarih boyunca insanlar isim koymaya çok önem vermişler ve konan isimlerin kişilerin hayatını etkileyeceğine inanmışlardır. Romalılar 'İsim Kaderdir' (Nomen est Omen) demişler ve buna çok inanmışlardır.

İsmin hem anlamı hem de içerisinde barındırdığı harflerin enerjileri çok önemli bir yer tutmaktadır. İsimlerimiz psikolojimizi etkilemektedir. Adımızla kişiliğimiz ve karakterimiz arasında kaçınılmaz bir bilinçaltı bağı oluşuyor ve bu oluşun çevremizdeki diğer insanların bilinçaltına mesaj olarak gidiyor. Her birimiz kendi markamızla yaşıyoruz. Ne kadar iyi markamız varsa o kadar yüksek yaşam başarısına sahip oluruz.

İsim analizi yapılırken sadece isme göre yapılması yeterli sonucu vermez hem isim hem de soyadı beraber analiz edilmelidir. İkisinden oluşan sinerji önemlidir. Analiz de de doğum tarihini benim adıma önemi vardır bu nedenle analiz yaptıranlardan gün ay yıl olarak doğum tarihini alıyorum çünkü doğum tarihinde bu dünyada var oluş amacını ve nelerin üstesinden gelerek tekâmül edebileceğinin bilgilerini görüyorum.

Ailelerimiz çoğu zaman farkında olmadan geçmiş kodları taşıyan isimleri bize veriyorlar ve genetik aktarılan benzer olayları yaşayan kişiler oluşuyor bu nedenle ailede olumsuz deneyimler çokça yaşanmışsa kişilerin ek isim almalarında büyük fayda görüyorum. Ailelerin bana göre yaptığı en büyük hata da ölmüş kişilerin isimlerini tazecik yeni doğmuş bir cana vermeleri ve o kişinin enerjisinin devamını sağlamaları. Güzel deneyimler yaşamışsa ne ala ya yaşamamışsa o küçük canın günahı ne?

Analizlerimde kişiye ek isme ihtiyaç duyup duymadığımı da bildiriyorum. Yaşamında nelere dikkat etmesi gerektiğini ve nasıl davranarak tekamülünü gerçekleştireceğini de bildiriyorum. Ek isme gereksinim söz konusu ise o zaman soy ağacı çalışmasıyla ek isimler buluyorum.

Ek İsim bulma çalışması için de soy ağacınız gerekli oluyor. Yani anne-baba-anneanne-babaanne-dede-büyükbaba ve doğum tarihiniz. Soy ağacına bakarak kullanmama gerekli harflerin seslerini çıkarıyor, kullanmam gerekli harflerin seslerinden oluşan isimleri size öneriyorum. Siz de bunlardan birini seçiyorsunuz. Sizin bana önereceğiniz isimlerin de olup olmayacağına bakıyorum.

şirket ismi bulmam gerektiğinde ortakların soy ağaçlarına, doğum tarihlerine, şirketin varsa kuruluş tarihine ve iştigal alanına gereksinim duyuyorum ve size isim önerilerinde bulunuyorum, sizin önerdiklerinizi de inceliyorum ve uygun olup olmadığımı bildiriyorum. İsim analizi yaptırmak için 0216-4051989 nolu telefon numarasını arayınız.

Çözümlemeleri tek başıma yaptığım için yani bu konuda bir asistan atamadığım için bu konuda çok talep olduğu için, gündüz koçluk seansları yapıp gecelerimi analizlere ve ek isim bulmalara ayırdığım için çalışmalarımın size ulaşması birkaç günü alabiliyor ancak 1 haftayı geçmiyor

Nilda Ferhan Efeçınar

Facebookta Paylaş    Twitter Paylaş
Bu sitedeki bilgiler tavsiye niteliğinde olup tedavi amaçlı değildir. Uygulamaların sorumluluğu site sahibine ait değildir. Sağlık sorunlarınız için mutlaka bir hekime danışınız..Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikayetiniz ne olursa olsun, buradaki bilgiler ile kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız. Buradaki bilgilerin kesinlikle bir hastalığı teşhis amacı yoktur. Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşılmış yazılardır.